Kurumsal Geri

 

Hakkımızda

 

ARI Şehircilik İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi, kentsel dönüşüm, planlama, tasarım, mimarlık, gayrimenkul geliştirme ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla Şehir Plancısı  Murat AYAN tarafından kurulmuştur. 

 

ARI Şehircilik, planlamada çağın gerekliliklerini yerine getirmek için konusunda uzmanlaşmış çözüm ortağı firmalarla birlikte çalışmalar yürüterek multi-disipliner projeler ile işverenlere en iyi çözümleri sunmak için çalışmaktadır. Böylece, hem toplumsal ihtiyaçları hem çevresel faktörleri esas alan, teknolojiden en iyi derecede yararlanarak mevcut koşullar ve talepler doğrultusunda detaylı analizler oluşturan, kentsel ve bölgesel hedefler doğrultusunda sürdürülebilir, katılımcı planlamaya hizmet eden bir politika izlemektedir. 

 

ARI Şehircilik; katılımcı planlamanın en önemli unsurlarından biri olan saha çalışmaları ile toplumsal değerleri göz ardı etmeden, kağıt üzerinde kabul gören değil; aynı zamanda toplumun isteklerine uygun ve kullanıcısı tarafından benimsenen projeleri üretebilmek için çalışmaktadır.

 

 

Vizyonumuz

 

Kaliteli yaşam için kaliteli mekanlar ilkesiyle planlar üretmek ve yarının kentlerini tasarlamaktır.

 

 

Misyonumuz

 

Kamu, özel sektör ve vatandaşları ortak bir platformda buluşturan katılımcı planlama anlayışıyla, şehircilik ve mimaride yenilikçi akımlara dayanan nitelikli ve çağdaş projeler ortaya koymaktır.